Watch and Download Full Movie After (2019)

Nabízíme k prodeji použité lešení Plettac. Lešení zachovalé čisté a funkční.

Proč vybrat naši firmu?


 KOMPLETNÍ SLUŽBY VE STAVEBNICTVÍ

Nevíte si rady s rekonstrukcí Vašeho domova? Nechte to na nás. Vypracujeme Vám veškeré potřebné dokumenty pro provedení rekonstrukce (pokud je třeba), zajistíme dodávku kvalitního materiálu, provedeme veškeré navržené opatření pod dohledem stavebně technického dozora.


 SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA

Je pro nás velice důležité, aby naši zákazníci byli spokojení. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a osobitě. Domluvte si schůzku, nebo se za námi zastavte a přesvědčte se sami o našich kvalitách a zkušenostech.


 CERTIFIKACE & ZNALOSTI

Naše firma je držitelem celé řady certifikátů, které potvrzují výborné znalosti v oboru. Za zmínku určitě stojí certifikáty ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004, které jsou zajímavým druhem dokladu prokazující zavedený certifikát systému řízení kvality ISO 9001:2000 a systému ochrany životního prostředí ISO 14001:2004.

Kdo jsme?

Firma TERMOBAU se zabývá inženýrskou a poradenskou činností při realizaci staveb a stavebních úpravách. Oblast působení nezahrnuje jen realizaci staveb, ale poskytujeme také odborné rady, konzultace či odborné posudky v oblasti současného stavebnictví (realizace staveb, stavební úpravy v oblasti úspory energie a ochrany životního prostředí, revitalizace panelových domů, dodatečné zateplení nových a stávajících objektů v rámci dotačních programů, realizujeme dodávky a montáže nízkoenergetických a pasivních domů, dodávky výplní otvorů, které splňují limity pasivního domu, aj. ). 

 

 

Next Previous Napsali o nás

Naše firma Vám zaručí kvalitní spolupráci, tak aby našim výsledkem byla Vaše spokojenost.