Co nabízíme?

Firma TERMOBAU s. r. o. nabízí své mnohaleté zkušenosti s revitalizací rodinných domů. Naše společnost zajistí kompletní služby pro opravu vašeho bydlení od projektu až po finální úpravu okolí stavby. Naše nabídka zahrnuje revitalizaci pláště budovy, výměny oken, revitalizaci střešní části budovy či sanaci balkonu nebo vstupní části domu. Samozřejmostí je provedení zemních prací v okolí domu za účelem funkčního odvodnění.

Přínos pro Vás?

Revitalizace rodinného domu nepřináší jen nový vzhled budovy, ale především správnou funkci jednotlivých složek. Na prvním místě jistě stojí přínos v podobě úspor energií a podstatné je také odstranění průniku vody do zdí, což je často příčinou nepříjemností v podobě plísní a vysoké vlhkosti ve vašem domě.

Moderní technologie

Cesta k funkčnímu a pohodlnému domovu vede přes moderní technologie termofasád, speciální vrstvy izolačních vrstev a kvalitně zhotovené výplně otvorů (okna a dveře). V oboru revitalizací rodinných domů spolupracujeme mnoho let s předními českými dodavateli technologií pro revitalizaci domů - SLOVAKTUAL, STOMIX, ...

 

rd_lipinard_dolanyrd_olomouc