Sanace obvodového pláště

Častým požadavkem našich zákazníků je provedení sanace obvodového pláště.

Příčinou je průnik vlhkosti do zdí budovy kvůli nefunkční nebo chybějící hydroizolační systém.

Správnou diagnostikou problematického objektu zjistíme rozsah poškození a na základě této analýzy provedeme sanační opatření.

Čím se zabíváme?

Zabýváme se kompletní sanací obvodových plášťů panelových a rodinných domů. Moderní stavba se neobejde bez kvalitně zhotoveného obvodového pláště, který zajišťuje nejen vnější vzhled budovy, ale především důležitou funkční část budovy.

Provádíme kompletní práce v oblasti obvodového pláště od fáze projektu až po kompletní zhotovení realizace na klíč. Naše zaměření je v rozsahu novostaveb i rekonstrukcí, kde je třeba provést kompletní revitalizaci a zvolit individuální přístup.

Revitalizace fasády

Firma TERMOBAU provádí revitalizaci zateplených i nezateplených fasád.

Revitalizaci provádíme vždy na základě odborného posouzení stavu revitalizovaného objektu.

Po výběru vhodné technologie pro provedení revitalizace aplikujeme vybraný systém dle norem a technologického postupu výrobce.

Jen tak je totiž možno dosáhnou kvalitně odvedené revitalizace.

systém STX.THERM ALFA

Zateplovací systém STX.THERM ALFAZateplovací systém na bázi polystyrenových izolačních desek. Systém je vhodný pro všechny, kteří hledají kvalitní zateplení za přijatelnou cenu. K výhodám systému patří nízké přitížení konstrukce budovy a relativně nenáročné provedení zateplení. možné použít při rekonstrukci starších budov, ale i při stavbě nových domů.

Ukázka fasád

P2040378